Będzie 4. klip Skorupa z „Pięknej pogody”

1Wczoraj do sieci trafił teaser kolejnego teledysku Skorupa. Obrazek powstał  do „Wampirów i upiorów” – tytułowego utworu ze spektaklu wystawianego przez Gliwicki Teatr Muzyczny. Główną rolę w klipie gra sam producent tego numeru, DiNO. Premiera już w najbliższy czwartek, 9 stycznia, po godz. 19 na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube.

- Utwór „Wampiry i upiory” to refleksja nad istnieniem w nas dobra i zła. Sytuacja zaprezentowana w teledysku jest zainspirowana historiami, które wydarzyły się na świecie i były głośno komentowane w mediach
- zdradza Skorup. - Udało się nam stworzyć mroczny i moim zdaniem nieprzerysowany obrazek z rewelacyjnym popisem DiNO. Polecam sprawdzić jak to wyszło! - dodaje.

Produkcją tego mrocznego wideo zajęła się grupa Filminati. Pierwsze sceny nakręcono w ruinach teatru Victoria w Gliwicach we wrześniu 2013 r., a kolejne w piwnicy i w okolicach domu samego producenta kawałka, DiNA, pod koniec 2013 r. Efekt tych prac ujrzy światło dzienne już w najbliższy czwartek, 9 stycznia, po godz. 19 na MaxFloRecTV. Polecamy sprawdzić ten kanał w serwisie YouTube choćby z uwagi na wyjątkową grę aktorską. A ciekawych PIĘKNEJ POGODY, z której pochodzą „Wampiry i upiory” odsyłamy na sklep.maxflo.pl, gdzie można zamówić cały album.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>