„Alkopolizm” i „Myśli Strumień” od Duże Pe x Zbylu z „Mixtape I”

1Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, od 18 grudnia na kanale youtube.com/duzepe codziennie ukazywały będą się do przedpremierowego odsłuchu dwa kolejne utwory z albumu Duże Pe x Zbylu – „Mixtape I”. Dziś zapraszamy do posłuchania utworów „Alkopolizm” i „Myśli Strumień”.

„Mixtape I”, ukazujący się w dniu 20.12.2013 nakładem należącego do Dużego Pe wydawnictwa I-N-I, to pierwszy z trzech planowanych albumów Duże Pe x Zbylu, a zarazem pierwszy hip-hop’owy longplay Dużego Pe od 2010 roku. Znajdują się na nim podkłady Zbyla wykorzystane wcześniej na innych płytach, pod które Duże Pe nagrał 7 zupełnie nowych tekstów oraz 3 „autocovery”, czyli nowe wersje utworów nagranych przez niego niegdyś w ramach grup Senk Że / Cinq G oraz Emma Dax.

Gościnnie na płycie pojawiają się (w kolejności alfabetycznej): Earl Jacob, DJ Flip, Igorilla (Mama Selita, Polskie Karate, Syrop), Kfiat (Siła Dźwięku), Nomad (Układ Warszawski), Parker (Echo, Echinacea), Proceente, Pudel (Echo, Echinacea), Skajsdelimit, Siódmy.

„Mixtape I” oraz „Mixtape II” (który ukaże się w początku 2014 roku) poprzedzały będą pełnoprawny i w 100% premierowy album Duże Pe x Zbylu, którego publikacja przewidywana jest na przełom maja i czerwca 2014 roku.

TRACKLISTA:
01. Duże Pe x Zbylu – Słowa i Muzyka [+ DJ Flip]
02. Duże Pe x Zbylu – To Nie Tak / Polska
03. Duże Pe x Zbylu – Alkopolizm [+ DJ Flip]
04. Duże Pe x Zbylu – Myśli Strumień (Emma Dax Cover)
05. Duże Pe x Zbylu – Wizja Emerytalna [+ Igorilla, Kfiat, Nomad, Parker, Proceente, Pudel, Skajsdelimit & DJ Flip]
06. Duże Pe x Zbylu – Nie Budźcie Mnie W Niedzielę Przed Szesnastą [+ Earl Jacob]
07. Duże Pe x Zbylu – Uciekający Czas (Emma Dax Cover) [+ DJ Flip]
08. Duże Pe x Zbylu – Utwór Motywacyjny Dla Początkujących Raperów [+ DJ Flip]
09. Duże Pe x Zbylu – Równanie Szczęścia
10. Duże Pe x Zbylu – Gram Swoje

BONUS TRACKS:
11. Duże Pe x Zbylu – Góra / Dół
12. Duże Pe x Zbylu – Hepi Tajm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>