Alkopoligamia „Organizm” teledysk

1Historia utworu „Organizm” raperów z Alkopoligamii jest jak z podręcznika dobrej ekipy.
Oto artyści, którzy budowali nowe studio zaprosili pozostałych kumpli do udziału w muzyce, która podsumowałaby długi dzień. Na spontanie Mes i Emil G (hypeman Kuby Knapa, MC) wymyślili, że grupa to organizm, a każdy z twórców dostanie jeden organ wewnętrzny do opisu.

Witek, współzałożyciel wytwórni, postarał się o karteczki z częściami ciała i maszynę losującą (czapkę).

Godzinę później raperzy mieli skompletowane zwrotki.

LJ Karwel (wątroba, jako jedyny wpadł na pomysł opowiadania „od środka”)
Stasiak (nerki)
MADA (płuca)
HADE (krtań)
Ten Typ Mes (serce)
Kuba Knap (mózg)
oraz Theodor (żyły)
postarali się stworzyć nowe życie na hipnotyzującym przez siedem (!) minut bicie Damiana Janoszki. Siedmiominutowy utwór koresponduje zresztą z rocznicą wytwórni;
7 grudnia Alkopoligamia obchodzi 7 urodziny!

Z pomocą gramofonów wypowiedział się DJ B.B. Greg, wokale zaaranżował Szogun, brzmienia oszlifował Noon. Z rapsów zabrakło niestety Wdowy (Gosia była pochłonięta swoją EP „Listopad”) i Pjusa, którego praca z mikrofonem koliduje z trybem „spontan”.

Za klip odpowiada nadzieja polskiego teledysku, ledwie osiemnastoletni zawodnik Tarniu, którego prace (np. obrazy do muzyki Kuby Knapa czy Mesa) zbierają już dziś świetne recenzje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>