21-letni ZdunO zwycięzcą konkursu „Proforma 2 RMX”

1Białostocki raper Bezczel oraz sklep internetowy PreorderPL ogłosili listę zwycięzców w organizowanym przez nich konkursie Proforma 2 RMX. Pierwsze miejsce zajął pochodzący z Bartoszyc raper ZdunO. Drugie miejsce przypadło Lux W.Z.M., a na ostatnim, brązowym szczeblu na podium stanął Blejk.

Tak oto 21-letni ZdunO pojawi się w oficjalnym remiksie oraz klipie do utworu „Proforma 2 RMX” obok takich wykonawców jak Bezczel, Zeus, Hukos, Onar, Kajman, ZBUKU i inni. Wkrótce odbędą się zdjęcia do klipu, a jego premiera została zaplanowana na początek 2014 roku.

Pochodzący z Bartoszycz ZdunO od 8 lat działa w podziemiu. Znany jest z takich utworów jak „Słyszysz Tato I/II” czy „Mówi ZdunO”.Wyróżniony w konkursie „Massdnm Represent”, zwycięzca konkursu organizowanego przez RapDume „Bitwa o wsparcie”. Jego twórczość opiera się najczęściej na jego własnych doświadczeniach. Choć jak przyznaje sam raper dobrze czuję się w każdym klimacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>