18sta Edycja HipHopKoncert – Miuosh & Onar x Fenomen x KęKę x Zeus x Medium…

1HipHopKoncert prezentuje:

Miuosh & Onar x Fenomen x KęKę x Zeus x Medium x Mam Na Imię Aleksander x Crossing Over Junkies

HipHopKoncert ma zaszczyt zaprosić wszystkich na swoją 18stą już edycję. Po raz kolejny lineup dominuje na tle wszystkich innych koncertów na Dolnym Śląsku. Tego wieczoru mimo chłodnych, grudniowych nocy, będziecie mieli okazję doświadczyć prawdziwie ognistej atmosfery. Na jednej scenie będzie można ujrzeć wielu znakomitych raperów, w tym kilka premierowych występów.

Miuosh z Onarem przyjadą do nas promować swój najnowszy krążek pt. „Nowe Światło”. KęKę po doskonale przyjętym debiucie zawita do Wrocławia aby promować swoje najnowsze ( i pierwsze zarazem ) legalne wydawnictwo – „Takie Rzeczy”. Medium natomiast w ramach BOZON TOUR RECORDS 2013, przyjeżdża z bardzo utalentowaną ekipą, a wliczają się do niej: Dj Funktion & Steve Nash (mistrzowie świata DJ IDA 2012 ), Zgas & Zgasik ( pierwszy na świecie beatboxujący brzuchomówca), oraz Kuba Skowroński, który uświetni występ Mediuma niesamowitą grą na trąbce. To nie wszystko! Po kilku latach przerwy w koncertowaniu, „miasto stu mostów” odwiedzi klasyka polskiego rapu – FENOMEN Podczas ich występu na pewno większość z nas cofnie pamięcią do młodzieńczych lat, kiedy to na słuchawkach od walkmena leciał jeden z największych klasyków tamtych lat – „Efekt”. Jakby tego było mało, Wrocław po raz kolejny będzie miał okazję gościć jednego z najbardziej utalentowanych polskich raperów – jest nim oczywiście ZEUS. Główne koncerty natomiast otworzy świeży debiutant na polskiej rap scenie – Mam Na Imię Aleksander. Jako suport wystąpi razem z live bandem niesamowicie energiczna ekipa Crossing Over Junkies. Tego wydarzenia nie sposób ominąć. Taki lineup z pewnością już się nigdy nie powtórzy, dlatego liczymy na komplet. Widzimy się już 12 grudnia, we wrocławskim klubie Alibi. Do zobaczenia!

„Ty robisz sensację, a ja rap w miasto puszczam”

————————–————————–————————–

Data: 12.12.2013
Miejsce: Wrocław, klub Alibi ( Grunwaldzka 67 )
Czas: start godz. 19:00

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/560446670679810/

————————–————————–————————–
LINE UP:
Miuosh & Onar / PREMIEROWO
FENOMEN
KęKę Radom / PREMIEROWO
ZEUS
Medium / PREMIEROWO
Mam Na Imię Aleksander / PREMIEROWO

————————–————————–————————–

BILETY:
35 PLN – Przedsprzedaż
45 PLN – W dniu koncertu

PRZEDSPRZEDAŻ INTERNETOWA

biuro.hiphopkoncert@gmail.com

PŁATNA REZERWACJA – W mailu prosimy podawać imię i nazwisko oraz ilość biletów. Po otrzymaniu od Was wiadomości, wyślemy maila zwrotnego z danymi oraz nr. konta, na które należy wpłacić pieniądze. Po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy potwierdzenie. Bilety będą czekać na Was ‚na bramce’ w dniu koncertu.

BILETY W PUNKTACH SPRZEDAŻY ( dostępne od 26.11.2013 )

Klub Alibi ( Grunwaldzka 67 )
SkateShop Fireline ( D.H. Fenix, 5 piętro )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>